O nas

Witamy!

Jesteśmy młodą firmą, z dużymi ambicjami. Prężnie się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę.

Oferujemy wynajem namiotów imprezowych.  Obecna oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystko to, co będzie potrzebne, by urządzić udaną imprezę plenerową z namiotem.

Nasz cel to Państwa zadowolenie, dlatego zawsze staramy się sprostać Państwa indywidualnym oczekiwaniom – służymy radą w zakresie wyboru namiotów weselnych czy imprezowych oraz cenimy sobie terminowość. Mogą Państwo liczyć na transport (gratis do 15km), fachowy montaż oraz demontaż wykonywany przez naszą ekipę.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług!

 

 

Zajmujemy się również sprawami budowlanymi, m.in. takimi jak izolacje natryskowe. 

Ocieplanie dachu, poddasza i fundamentów będzie miało to wpływ na Twoje regularne koszta związane z ogrzewaniem, dlatego decydując się na ocieplenie, warto wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w kontekście wielu lat. Dlatego polecamy i wdrażamy ocieplanie pianką Pur.

Podobny obrazDzięki natryskowej metodzie nanoszenia pianki PUR uzyskujemy ciągłość izolacji bez łączeń powodujących straty termiczne. Metoda natrysku pianki pozwala nam na jej aplikacje w bardzo skomplikowanych, nieregularnych oraz trudno dostępnych miejscach.

Pianka jest odporna na zmiany temperatur, nie niszczeje od jej wahań. Jest bardzo wytrzymała, nie zmienia swoich właściwości przez co najmniej 25 lat. Daje to komfort właścicielom – nie muszą oni powtarzać ocieplania co kilka lat.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu,
Krzysztof
665 567 899
kontakt@multipunkt44.pl